приймальня
+38 (0382) 76-57-49  Управління юстиції
  Повноваження органів юстиції
  Інформація про управління
  Керівництво
  Структура управління
  Прийом громадян керівництвом
  Веб-сторінки територіальних управлінь юстиції
  Вакансії

  Нормативно - правові акти Головного управління юстиції

  Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Хмельницькій області
  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану
  Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
  Сектор державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації
  Єдиний Реєстр громадських формувань
  Державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агенств
  Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
  Запит на отримання публічної інформації

  Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області
  Законодавча база
  Відділ примусового виконання рішень
  Відділ організації та контролю за виконанням рішень
  Сектор аналітики та статистики
   Територіальні відділи
  Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень
  Система реалізації конфіскованого та арештованого майна
  Графік прийому громадян
  Примусове виконання рішень судів та інших органів

  Нотаріат
  Державні нотаріальні контори
  Хмельницькій обласний державний нотаріальний архів
  Приватні нотаріуси
  Інформація для нотаріусів

  Корисна інформація
  Телефони прямої ’гарячої’ лінії
   Інформація для осіб, внутрішньо переміщених в межах України
  Доступ до публічної інформації
  Офіційні друковані видання Міністерства юстиції України
  Правові громадські приймальні
  Адміністративні послуги, що надаються головним та територіальними управліннями юстиціїї області
  Доступ до правосуддя
  Роз’яснення законодавства
  Запобігання корупції
  Локальні реєстри адвокатів
  Порядок одержання путівок за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


  
  Вибори Президента України


  
  Урядова "гаряча лінія" 0-800-507-309


  Архів новин
« Липень 2014 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

  Контакти
29000, Україна, м. Хмельницький,
вул. Грушевського, 87
тел. +38 (0382) 76-57-49
факс +38 (0382) 76-57-49
email: info@justice-km.gov.ua

 

Порядок проходження стажування

 
   

Наказ Міністерства юстиції України від 27.06.2008 № 1094/5 «Про затвердження Порядку проходження стажування в державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою, та підготовки стажиста до нотаріальної діяльності»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.06.2008 № 1094/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.06.2008 за № 572/15263

Про затвердження Порядку
проходження стажування в
державній нотаріальній конторі
або в нотаріуса, що займається
приватною нотаріальною практикою,
та підготовки стажиста до
нотаріальної діяльності

З метою реалізації вимог статті 13 Закону України "Про нотаріат"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок проходження стажування в державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою, та підготовки стажиста до нотаріальної діяльності, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 07.12.2006 № 89/5 "Про затвердження Порядку проходження стажування громадянами України в державних нотаріальних конторах або в нотаріусів, що займаються приватною нотаріальною практикою, Порядку проведення кваліфікаційного іспиту особами, які пройшли стажування в державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою" (із змінами), зареєстрований у Мін’юсті 07.12.2006 за № 1275/13149.

3. Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань (Н.В. Ященко):

3.1. Забезпечити подання на державну реєстрацію цього наказу відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

3.2. Довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі та забезпечити належне його виконання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л.В. Єфіменка

Міністр М.В. Оніщук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
27.06.2008 № 1094/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.06.2008 за № 572/15263

Порядок проходження стажування в державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою, та підготовки стажиста до нотаріальної діяльності

1. Громадянин України (далі - особа) для одержання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю має пройти стажування протягом шести місяців у державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою (далі - стажування).

2. До стажування допускаються дієздатні особи, які мають вищу юридичну освіту (університет, академія, інститут) та не мають судимості.

3. Кандидатура керівника стажування – приватного нотаріуса визначається наказом Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі (далі – управління юстиції) за попередньою письмовою згодою нотаріуса, за умови наявності вакантної посади стажиста у цього приватного нотаріуса.

4. Керівником стажування може бути державний нотаріус, який має стаж роботи нотаріусом не менше 5 років, до якого не застосовувались дисциплінарні стягнення.

Керівником стажування може бути приватний нотаріус за його письмовою згодою на проведення стажування, який має стаж роботи не менше 7 років, робота якого не зупинялась за допущені порушення законодавства.

5. Керівник стажування може одночасно стажувати лише одного стажиста. Керівником стажування не може бути нотаріус – член кваліфікаційної комісії нотаріату, утвореної при управлінні юстиції (далі – кваліфікаційна комісія).

6. Приватний нотаріус - керівник стажування, який надав згоду на стажування та визначений наказом управління юстиції, не може відмовити у стажуванні особі, яка має намір пройти стажування.

7. Керівник стажування зобов’язаний простажувати таку особу протягом встановленого законодавством терміну та скласти висновок про проходження стажування.

8. Кількість осіб, які будуть проходити стажування в державній нотаріальній конторі, визначається начальником відповідного управління юстиції, виходячи із наявних вакансій посад працівників державних нотаріальних контор.

9. Особа, яка має намір пройти стажування, особисто подає секретарю кваліфікаційної комісії такі документи:

заяву на ім’я начальника відповідного управління юстиції, яка підлягає реєстрації в установленому порядку;

письмову заяву приватного нотаріуса про згоду бути керівником стажування із документом, який підтверджує наявність у нього вакантної посади стажиста нотаріуса (у разі, якщо особа має намір проходити стажування у приватного нотаріуса);

оригінал та копію диплома про вищу юридичну освіту (університет, академія, інститут);

оригінал та копію довідки про відсутність судимості (інформація, викладена у довідці, береться до уваги протягом одного місяця);

трудову книжку та/або копію трудової книжки, завірену за місцем роботи (за наявності трудового стажу);

паспорт громадянина України та копію першої, другої сторінок паспорта громадянина України і сторінки, на якій розміщено штамп про реєстрацію місця проживання (перебування) фізичної особи;

заповнену особову картку за формою, наведеною у додатку до цього Порядку.

10. Копії вищезазначених документів, крім паспорта, повинні бути засвідчені в установленому порядку, а оригінали повернуті особі.

На копіях сторінок паспорта секретарем кваліфікаційної комісії робиться відмітка "з оригіналом вірно" та проставляється підпис.

11. Засвідчені в установленому порядку копії документів формуються секретарем кваліфікаційної комісії, який несе відповідальність за достовірність та повноту засвідчених ним копій документів, в особову справу особи, яка має намір проходити стажування. Особова справа зберігається в управлінні юстиції.

12. Приватний нотаріус – керівник стажування, в якого наявна вакантна посада стажиста нотаріуса і який відповідає вимогам, визначеним цим Порядком, укладає з особою, яка має намір проходити стажування, трудовий контракт з оплатою відповідно до чинного законодавства. Копія трудового контракту долучається до особової справи особи, яка має проходити стажування.

13. Умови роботи стажиста нотаріуса в державній нотаріальній конторі визначаються відповідно до законодавства трудовим контрактом між стажистом і державною нотаріальною конторою. Копія трудового контракту долучається до особової справи особи, яка має проходити стажування.

14. На підставі укладеного трудового контракту між стажистом та державною нотаріальною конторою відповідним управлінням юстиції видається наказ про проходження стажування.

На підставі укладеного трудового контракту між приватним нотаріусом - керівником стажування та стажистом відповідним начальником управління юстиції видається наказ про проходження стажування.

Наказ про проходження стажування долучається до особової справи особи, яка має намір проходити стажування.

15. У наказі про проходження стажування обов’язково зазначаються місце проходження стажування, керівник стажування, дата початку та закінчення стажування.

16. У разі проходження особою стажування в державній нотаріальній конторі запис у трудовій книжці про проходження стажування вноситься уповноваженою на те особою управління юстиції. У разі проходження особою стажування у приватного нотаріуса такий запис вноситься приватним нотаріусом - керівником стажування.

17. Конкретний перелік питань, що вивчаються стажистом під час проходження стажування, та/або завдань, які необхідно йому виконати, зазначається в індивідуальному плані стажування, який складається керівником стажування відповідно до Примірної програми стажування. В індивідуальному плані також визначаються терміни з проставленням дат і годин, відведених на вивчення та засвоєння кожної теми.

18. Контроль за проведенням стажування, засвоєнням програми стажування, виконанням індивідуального плану стажистом здійснює керівник стажування і уповноважена на те особа управління юстиції.

Керівник стажування є відповідальним за проведення стажування, виконання індивідуального плану та підготовку стажиста до нотаріальної діяльності.

19. За результатами проходження стажування керівник стажування складає висновок про проходження стажування і подає його на затвердження начальнику управління юстиції чи його заступнику з питань нотаріату.

20. У разі затвердження вказаного висновку вважається, що стажист пройшов стажування.

21. У разі незатвердження вказаного висновку має бути винесена вмотивована відмова начальника управління юстиції чи його заступника з питань нотаріату, що направляється особі, яка не пройшла стажування.

Вказана відмова може бути оскаржена до Міністерства юстиції України чи у судовому порядку.

22. Протягом строку стажування представниками управління юстиції здійснюється перевірка виконання стажистом та керівником стажування умов стажування та виконання індивідуального плану проходження стажування, про що складається доповідна записка, яка розглядається разом з висновком про проходження стажування начальником головного управління юстиції чи його заступником з питань нотаріату.

23. Особа, яка не пройшла стажування, може повторно пройти стажування на загальних підставах відповідно до цього Порядку.

Директор Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань Н.В. Ященко
Додаток
до Порядку проходження стажування в державній нотаріальній конторі або в нотаріуса, що займається приватною нотаріальною практикою, та підготовки стажиста до нотаріальної діяльності

 

Місце для фотокартки

ОСОБОВА КАРТКА N __________

1. Прізвище __________________________
ім’я ______________________________
по батькові ________________________
2. Громадянство України ______________
____________________________________
____________________________________
5. Освіта ____________________________
3. Місце народження _____________________
_______________________________________
_______________________________________
_______________________________________
_______________________________________
4. Дата народження ______________________

Назва навчального закладу та його місцезнаходження Рік вступу Рік закінчення або вибуття Спеціальність Кваліфікація N диплома, дата видачі диплома
6. Сімейний стан _________________________
________________________________________
________________________________________
________________________________________
________________________________________
________________________________________
________________________________________
7. Паспорт: серія __________ N __________

Ким виданий _________________________

_____________________________________

Дата видачі ___________________________
8. Місце проживання, телефон _______________________________________________________
__________________________________________________________________________________ Особистий підпис _______________

 

Начальник Головного управління юстиції у Хмельницькій області

Продан Неля Василівна

  Анонси подій
29 липня у Головному управлінні юстиції буде проведено пряму телефонну «гарячу» лінію
23 Липня 2014 р.
25 липня відбудеться виїзний прийом громадян у Старосинявському районі.
18 Липня 2014 р.
Заходи Головного управління юстиції, заплановані на 28.07-01.08..2014 р.
24 Липня 2014 р.
До уваги постачальників продукції нафтоперероблення!
24 Червня 2014 р.

Попередній запис на прийом для подачі документів щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Попередній запис на прийом до відділів ДРАЦС РС

Попередній запис на прийом до Державних нотаріальних контор

  Довідкова інформація
  Діловодство
  Систематизація законодавства
  Міжнародно-правове співробітництво
  Кадрова робота
  Правова робота
  Правова освіта
  Державна реєстрація нормативно-правових актів
  Фінансове забезпечення
  Матеріально-технічне та інформаційне забезпечення
  Представництво інтересів держави в суді
  Звернення громадян
  Контроль за діяльністю атестованих судових експертів
  Банкрутство
  Офіційний вісник України
  Бюлетень Міністерства юстиції України
  Фінансовий моніторинг  Корисні посилання

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

Відділ державної реєстрації актів 
цивільного стану Реєстраційної служби 
Головного управління юстиції
у Хмельницькій області

Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Хмельницькій області

Сайт Президента України

Сайт Верховної ради України

Урядовий портал

Міністерствj юстиції України

Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Безоплатна правова допомога

Онлайн консультації відділу державної реєстрації актів 
цивільного стану Реєстраційної служби 
Головного управління юстиції
у Хмельницькій області

ЦППКПЮ

Електорнні торги арештованим майном

Інформаційний центр Міністерства юстиції України

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницька обласна рада

Державна служба України з питань захисту персональних даних

Державна реєстраційна служба

Державна виконавча служба

© 2008 Головне управління юстиції у Хмельницькій області

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт управління обов'язкове.

розробка сайту