Телефон приймальні: +38(0382)76-57-49
  Зворотній зв’язок
   
Написати лист, задати питання

 
Контактна інформація:
ПІБ:*   Телефон:*
Компанія: Посада:
Країна: Адреса:*
E-mail:*

Зміст листа:*
Прикріпити файл в zip архіві:

Якщо надсилається документ підписаний електронним цифровим підписом – обов’язково вказати назву акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), яким видано електронний цифровий підпис (ЕЦП)

Вимоги щодо подачі електронного звернення громадян

Відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” в електронному зверненні також має бути зазначено:
- прізвище, ім’я, по батькові громадянина;
- місце проживання громадянина;
- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
- електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним;
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених ч. 1 ст. 7 Закону України “Про звернення громадян”.
Водночас, Наказом МЮУ №388/5 від 15.02.2017 р. “Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, його територіальних органах, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери його управління” зазначено, що електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

 
Особливості використання електронної пошти:

У зв'язку з введенням в дію Указу Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017, рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, вводиться заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів/сервісів на доменах yandex.ru, yandex.ua (у тому числі такі сервіси, як пошта, мапи, перекладач, новини, таксі тощо), а також дочірніх проектів «Яндекса» auto.ru і kinopoisk.ru, до ресурсів/сервісів Mail.ru(www.mail.ru).
З метою належного інформування заявників про розгляд їх звернення, просимо громадян направляти свої заяви (скарги, пропозиції) з поштових сервісів gmail.com, ukr.net .

 

Знаком* позначені обов’язкові для заповнення поля
 
© 2008 Головне управління юстиції у Хмельницькій області

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт управління обов'язкове.

розробка сайту