Інформація до відома


27.04.2015

Доводимо до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167 внесено зміни до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі - Порядок). 
Відповідно до вимог п. 14-1 даного Порядку, відповідальний структурний підрозділ, де здійснюється перевірка, самостійно перевіряє наявність чи відсутність відомостей про особу, яка підлягає перевірці, у Реєстрі на сайті Міністерства юстиції України — http://lustration.minjust.gov.ua/register, роздруковує відповідну інформацію та додає її до особової справи.
У разі наявності у Реєстрі відомостей про особу, яка підлягає перевірці, відповідальний структурний підрозділ, де здійснюється перевірка, надсилає до головних територіальних управлінь юстиції Мін'юсту за місцем проживання такої особи запит про проведення перевірки за формою згідно з додатком 3 для отримання витягу з Реєстру.

 

05.12.2014

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч.3 і 4 ст.1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014р. №563, керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, в яких проводиться перевірка, подають до Міністерства юстиції України відповідну інформацію щодо осіб, стосовно яких проводиться перевірка.

Однак, відповідно до доручення Міністерства юстиції України від 21.11.2014р № 11.0.2-32/534, з метою оптимізації проведення перевірки, інформація, передбачена пунктами 21, 29, 37 та 44 Порядку, подається до територіальних органів Міністерства юстиції України (Головного управління юстиції у Хмельницькій області).

У зв'язку з викладеним та з метою своєчасного наповнення Реєстру перевірок прохання зазначену інформацію надсилати в паперовому варіанті на адресу головного управління юстиції.

Окрім того, у повідомленні про початок проходження перевірки прохання зазначати  дату написання особою заяви  про проведення перевірки або долучати копію такої заяви.

У випадку проведення перевірки згідно Плану, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014р. №1025-р, прохання до повідомлення долучати копію наказу (розпорядження) про проведення перевірки, виданого відповідною установою, з метою занесення даної інформації до Реєстру.

Також звертаємо увагу, що для отримання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», необхідно звернутися до головного управління юстиції із відповідним запитом, передбаченим Положенням про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» (додаток 3), затвердженим Наказом Міністерства юстиції України 16 жовтня 2014 року N 1704/5, до якого долучати лише завірені копії паспорта особи, щодо якої проводиться перевірка, та заяви про проведення перевірки.

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)