Інформація для громадян

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!
До відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських організацій  у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Хмельницький) звернулась громадянка Ш. щодо отримання копій документів громадського формування, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі (інформація станом на 19.05.2021 р.)
 
Відповідь.  Порядком надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 (далі – Порядок), встановлено, що документи, які містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі надаються за запитом заявника про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідних громадських формувань, які діють як з правом юридичної особи так і без права юридичної особи, шляхом звернення до територіального органу Міністерства юстиції України в областях, який  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.
 
Для отримання копій документів необхідно подати:
1) Запит про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи (додаток 3 до Порядку);
2) Документ, що підтверджує внесення плати за надання документів у паперовій формі. 
 
Плата справляється за кожен отриманий документ. За надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі стягується плата в розмірі 0,07 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (160 грн. у 2021 році), встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи.
 
Кількість документів, щодо яких подається запит, не обмежується.
 
За результатом розгляду запиту щодо надання документів, що містяться в реєстраційній справі, державний реєстратор виготовляє копії таких документів для надання їх заявнику, з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора на кожній сторінці.
 
Документи, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі, надаються протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.