Інформація для громадян

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!
Громадянин  К. звернувся до відділу ДРАЦС у Вінницькій області УДР ЦЗ МУ МЮ (м.Хмельницький) щодо ро’яснення порядку  державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту  «Шлюб за добу» у Вінницькій області (інформація станом на 11.08.2021 р.)
 
Відповідь. Організаторами  пілотного прєкту у Вінницькій області є  Вінницька  філія ДП «СЕТАМ», (місце проведення державної реєстрації шлюбу: м. Вінниця, вул. Стрілецька, 16 а, тел. (0432) 50 21 48; (097) 230 20 87 ) та Міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора № 14 (місце проведення державної реєстрації шлюбу: м. Вінниця, вул. Соборна, 34; м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 24 а., тел. (068) 192 65 650). 
 
Майбутнє подружжя особисто можете звернутися до  будь-якої з вищевказаних організацій та подати заявку на проведення державної реєстрації шлюбу, одночасно уклавши договір про надання послуг з організатором шлюбу за добу,  а також документ про сплату державного мита та платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану. Також необхідно мати документи, які посвідчують особу, а саме паспорти громадян України або паспортні документи іноземця чи документ, що посвідчує особу без громадянства, а якщо хтось із подружжя раніше перебував у шлюбі, необхідно надати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду).