Новини Юстиції Хмельниччини


Пресцентр 5 Жовтня 2018 р.

#ЧужихДітейНеБуває та низку інших ініціатив обговорили із Заступником Міністра юстиції України!

#ЧужихДітейНеБуває та низку інших ініціатив обговорили із Заступником Міністра юстиції України!

Сьогодні відбулося засідання регіонального штабу щодо координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС рішень про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та стягнення аліментів за участі Заступника Міністра юстиції України Світлани Глущенко, начальника юстиції Хмельниччини Віктора Худняка, Голови Апеляційного суду Хмельницької області Сергія Болотіна, начальника ДВС Романа Касянюка, представників Національної поліції, облдержадміністрації та інших органів державної влади.

 

 

Завдяки двом пакетам законів #ЧужихДітейНеБуває з початку року державними виконавцями Хмельниччини стягнуто понад 129 млн грн аліментів, винесено 100% постанов про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за кордон, керування транспортним засобом, полювання та користування зброєю, складено 1008 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення.
Крім того, стягнення заборгованості по заробітній платі з початку року органами ДВС Хмельницької області сягнула 1,2 млн грн. При цьому заборгованість повністю погашена відносно 38 працівників.

Найбільшим боржником області наразі залишається ПАТ «Полонський гірничий комбінат» із боргом 2 млн грн, який наразі перебуває у банкрутстві, проте державна виконавча служба Хмельниччини активно працює для стягнення цієї 
Під час засідання регіонального штабу обговорили перспективи подальшої взаємодії судових органів та органів державної влади в контексті виконання нового законодавства у сфері захисту прав дітей.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області