Новини Юстиції Хмельниччини


Пресцентр 10 Жовтня 2018 р.

Обговорення законопроекту 9140 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості"

Обговорення законопроекту 9140

10 жовтня 2018 року на Шепетівщині відбулася зустріч  представника відділу з питань нотаріату з державними та приватними нотаріусами Шепетівського районного та міського нотаріальних  округів за у часті керівника Шепетівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кость О.М.

На зустрічі  було обговорено проект закону «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості» (реєстр. №9141) з врахуванням рекомендацій, наданих Комітетом  з питань економічної політики 03 жовтня 2018 року.

Окрім того, на зустрічі було також наголошено на необхідності підвищення якості надання нотаріальних послуг для мешканців сільської місцевості,  а також своєчасності та оперативності надання таких послуг.

 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області