Новини Юстиції Хмельниччини


Пресцентр 6 Листопада 2018 р.

Перший показ документального кіно фестивалю «Docudays».

Перший показ документального кіно фестивалю «Docudays».

06 листопада спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Наталія Фабро та Тетяна Базилик взяли участь у першому показі документального кіно фестивалю «Docudays».
Фестиваль документального кіно на Хмельниччині відкрив фільм чилійської режисерки і продюсерки Майте Альберді "Дорослі".
"Аніта, Ріта, Рікардо та Андрес уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Після стількох років їм починає набридати це безпечне, добре знайоме середовище. Їм уже більше ніж 45 років, і в декого з них виникає відчуття, що робота у шкільній пекарні більше не є для них викликом. Крім того, вони прагнуть свободи на більш особистому рівні. Аніта й Андрес закохані одне в одного, але досі живуть із батьками. Вони мріють про тихе місце, де вони могли б побути вдвох на самоті, і хочуть одружитися і мати сім’ю. На жаль, суспільство, у якому вони живуть, не має засобів, щоб задовольнити їхнє бажання більшої незалежності. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. Це велике розчарування для них" (http://docudays.ua/20…/movies/sindrom-rivnosti-2018/dorosli/).
На завершення, обговорили проблеми, з якими стикаються особи з синдромом Дауна в Україні та законодавче регулювання їх статусу як члена суспільства.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області