Новини Юстиції Хмельниччини


Пресцентр 8 Листопада 2018 р.

До уваги приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор!-Інститутом права та післядипломної освіти буде проведено семінар на тему: "Проблемні питання спадкового права. Застосування положень земельного законодавства у нотаріальній практиці. Державна реєстрація речових прав на землю та їх обтяжень».

До уваги приватних та державних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор!-Інститутом права та післядипломної освіти  буде проведено семінар на тему:

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Головним територіальним управліням юстиції у Рівненській області 30 листопада 2018 року  буде проведений семінар для нотаріусів, консультатнів державних нотаріальних контор, помічників нотаріусів на теми:"ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НОТАРІУСАМИ СПАДКОВИХ ПРАВ СПАДКОЄМЦІВ ЗА ЗАКОНОМ ТА ЗА ЗАПОВІТОМ. ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА У НОТАРІАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЗЕМЛЮ ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ".

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, сесійна зала Рівненської районної ради (2 поверх).

Реєстрація учасників семінару — з 09:00, початок - о 10:00. 

Вартість участі у семінарі становить – 750 грн. 00 коп. 

Реквізити для оплати: 

р/р 31252290116479 ГУ ДКСУ у м. Києві 

МФО: 820172; ЄДРПОУ: 26195879. 

Одержувач: ІППО (Інститут права та післядипломної освіти). 

Призначення платежу: за участь у семінарі 30.11.2018 П.І.П. 

За результатами участі у семінарі видається сертифікат про підвищення кваліфікації. 

Попередня реєстрація учасників є обов’язковою за тел. (044) 525-84-00.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області