Новини Юстиції Хмельниччини


Пресцентр 5 Грудня 2018 р.

Ознайомлено радіослухачів про закінчення терміну для реформування друкованих ЗМІ!

Ознайомлено  радіослухачів про закінчення терміну для реформування друкованих ЗМІ!

 

    05 грудня 2018 року провідний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Хінальська М.М. взяла участь у записі радіоефіру на ХОДТРК «Поділля-Центр» із виступом на тему: «Реформування друкованого засобу масової інформації».

      Так, радіослухачів проінформовано, що 31.12.2018 року закінчується термін для реформування друкованих ЗМІ. Згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон про реформування), органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування необхідно вийти із складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ та редакції.

      Крім того, повідомлено, що відповідно до частини 2 статті 11 Закону про реформування у разі не подання засновником (співзасновником) друкованого ЗМІ територіальному органу юстиції (Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області), у строк до 31.12.2018 року, заяви про перереєстрацію відповідного друкованого ЗМІ є підставою для визнання свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ недійсним.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області