Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 5 Лютого 2019 р.

Робоча зустріч щодо перспектив погашення заборгованості

 Робоча зустріч щодо перспектив погашення заборгованості

         05 лютого працівниками відділу з питань банкрутства під час планової перевірки діяльності арбітражного керуючого Володимира Аверкина проведено робочу зустріч щодо перспектив погашення заборгованості до Державного бюджету та Пенсійного фонду України.

         В ході даної зустрічі арбітражним керуючим надано пояснення та документи щодо вжиття заходів спрямованих на погашення заборгованості до Пенсійного фонду України та Державного бюджету боржниками на яких арбітражний керуючий виконує свої повноваження.

         За результатами зустрічі арбітражного керуючого зобов'язано активізувати роботу та вжити вичерпних заходів передбачених вимогами чинного законодавства в напрямку погашення вказаної заборгованості.

         Крім того, під час даної зустрічі працівниками відділу з питань банкрутства арбітражному керуючому розказано про напрямки реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та результати, які вже досягнуто в ході реалізації даного проекту.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області