Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 14 Березня 2019 р.

ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини»

ІІІ Міжнародний економічний  форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини»

14 березня керівництво юстиції Хмельниччини  Віктор Худняк, Неля Продан та Роман Касянюк взяли участь у ІІІ Міжнародному економічному форумі «Інвестиційні можливості Хмельниччини», що відбувався за участі представників іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації регіонів країн, з якими укладені угоди  про співробітництво, керівників регіонів України, організацій області тощо.

Мета Форуму – створити сприятливі умов для залучення інвестицій в економіку області, презентувати досвід впровадження інновацій та розповісти про потенціал та переваги області потенційним інвесторам, розвивати існуючі та започаткувати нові бізнес-зв’язки.

Зокрема, говорили про інвестиційну політику, що базується на чітко визначеному партнерстві державного та приватного секторів, завдяки чому розширюються ділові звязки з бізнес партнерами багатьох країн світу, зростають обсяги інвестицій в перспективні сфери економіки Хмельниччини та розширюються напрямки їх діяльності.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області