Новини Юстиції Хмельниччини


Суб. держ. реєст. 11 Квітня 2019 р.

Проведено семінар з державними реєстраторами прав на нерухоме майно Кам’янеччини

Проведено семінар з державними реєстраторами прав на нерухоме майно Кам’янеччини

11 квітня 2019 року головними спеціалістами відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Наталією Заяць та Оксаною Шейгец проведено семінар та тренінг з державними реєстраторами прав на нерухоме майно Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради та Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.
Під час заходу з державними реєстраторами були обговорені основні законодавчі нововведення пов’язані із вирішенням питання колективної власності на землю, оренди земельних ділянок та порядку виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), зміни щодо порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно, що є предметом іпотеки, зміни законодавства у сфері проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та реєстрації майна релігійних організацій тощо. Окрім того, з державними реєстраторами були обговорені проблемні питання, які виникають під час проведення державної реєстрації прав.
Зустріч відбувалася у форматі запитання-відповідь.
Наприкінці заходу, з метою закріплення матеріалу, з учасниками проведено тренінг з питань реєстрації прав, а також надано розроблені інформаційні буклети.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області