Новини Юстиції Хмельниччини


Суб. держ. реєст. 14 Травня 2019 р.

До уваги суб’єктів державної реєстрації фізичних осіб-підприємців та громадян!

До уваги суб’єктів державної реєстрації фізичних осіб-підприємців та громадян!

14 травня 2019 р. набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 квітня 2019 р. № 177, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2019 р. за № 438/33409, яким затверджено Типову форму договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (опублікований в Офіційному віснику України № 36 від 14.05.2019).
 

Також зазначаємо, що положення статті 8-1 Закону України "Про фермерське господарство" встановлюють, що сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується фізичною особою самостійно або спільно з членами її сім’ї на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства. Після укладання (складання) договору (декларації) голова сімейного фермерського господарства має зареєструватися як фізична особа - підприємець або зареєструвати зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області