Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 15 Травня 2019 р.

Сьогодні проект «МАМА МАЄ ПРАВО!» стартував на Кам‘янеччині!

Сьогодні проект «МАМА МАЄ ПРАВО!» стартував на Кам‘янеччині!

Сьогодні проект «МАМА МАЄ ПРАВО!» стартував на Кам‘янеччині!

«Символічно, що ми презентуємо проект у День сім’ї, адже ми ставимо перед собою завдання допомогти у становленні інституту сім`ї та відповідального батьківства», - зазначив очільник юстиції Віктор Худняк, розпочинаючи презентацію. Також він презентував посібник, у якому зібрана уся необхідна інформація щодо ряду важливих питань, відповіді на які потрібно знати кожній майбутній мамі.

Начальник управління охорони здоров`я Кам‘янець-Подільської міської ради Юрій Пливнюк зазначив, що проект наразі є досить актуальним, адже їм доводиться неодноразово зіштовхуватися із юридичними питаннями, які майбутні матері не завжди взмозі вирішити. 
Цю думку поділяє і керівник Кам’янець-Подільського перинатального центру Олександр Гурський.

 

 

Валентина Кусмінська як куратор даного проекту детально розповіла про механізми його реалізації та його основні переваги. 
Власним досвідом поділилася також мама-блогер Олена Лаврова, яка на своєму прикладі розповіла наскільки цей проект спрощує ряд юридичних процедур.

Розширюючи масштаби нашого проекту збільшуємо кількість матусь, яким ми надаємо допомогу, адже щасливе народження дитини - єдине, про що має думати майбутня мама!

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області