Новини Юстиції Хмельниччини


Суб. держ. реєст. 22 Травня 2019 р.

Семінар з питань державної реєстрації прав

Семінар з питань державної реєстрації прав

22 травня 2019 року відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено семінар для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень районних державних адміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, акредитованих суб'єктів Хмельницької області.
 
Начальник відділу Світлана Кадимова розповіла про підстави та порядок державної реєстрації права власності на земельні ділянки, у тому числі ті, що створюються шляхом поділу або об’єднання та у разі наявності зареєстрованих обтяжень речових прав на нерухоме майно.
 
Головний спеціаліст Наталія Заяць повідомила особливості використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв), земель колективної власності, а також окремі аспекти державної реєстрації зміни або припинення прав оренди на земельні ділянки.
 
Головний спеціаліст Оксана Шейгец довела до відома присутнім процедуру скасування державної реєстрації прав та проставлення відмітки про погашення запису в Реєстрі прав власності, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та/або Державному реєстрі іпотек.
 
Протягом семінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали обґрунтовані відповіді.
 
 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області