Новини Юстиції Хмельниччини


Нотаріат 5 Червня 2019 р.

Відбулося навчання старост ОТГ з питань вчинення нотаріальних дій!

Відбулося навчання старост ОТГ з питань вчинення нотаріальних дій!

05 червня в рамках проведення навчання старост/виконуючих обов’язки старост об’єднаних територіальних громад Хмельницької області за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація ефективної діяльності старости ОТГ" участь у заході прийняли представники відділу з питань нотаріату управління юстиції із темою виступу: "Вчинення нотаріальних дій уповноваженими посадовими особами органу місцевого самоврядування".

Організатором навчання виступає Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Навчання проводолись для старост Городоцької, Волочиської, Полонської міських, Грицівської, Старосинявської та Староушицької селищних, Жванецької, Олешинської, Ганопільської та Судилківської сільських об’єднаних територіальних громад.

 Навчання проведено у формі діалогу, в рамках якого відбулося обговорення актуальних та проблемних питань, які виникають у зв'язку із вчиненням уповноваженими посадовими особами органів місцевого самоврядування нотаріальних дій.

 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області