Новини Юстиції Хмельниччини


Друковані ЗМІ 6 Червня 2019 р.

Продовжується співпраця з адміністраторами ЦНАПів

Продовжується співпраця з адміністраторами ЦНАПів

Сьогодні в.о начальника  відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Віталій Лемішевський провів навчання для адміністратора центру надання адміністративних послуг Білогірської районної адміністрації.
    Під час навчання розглянуто зміни до Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Форма 3) та питання щодо вимог до оформлення документів для державної реєстрації громадського формування, у тому числі змін до відомостей про організацію.
     Крім того, надано інформаційні матеріал на теми: «Перелік документів та вимоги до них, які надаються громадськими формуваннями для державної реєстрації створення (змін до відомостей) юридичної особи», «Порядок внесення змін до відомостей про громадське формування зі статусом юридичної особи», «Порядок внесення змін до відомостей про структурне утворення політичної партії». 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області