Новини Юстиції Хмельниччини


КзРЗГ 12 Червня 2019 р.

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!

До Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області звернувся громадянин В. з наступним питанням:
Як отримати консультацію щодо реєстрації громадської організації через «он-лайн будинок юстиції»? (інформація станом на 12.06.2019р.)    
 
Відповідь. Щоб подати документи для отримання он-лайн консультації з державної реєстрації створення громадського об’єднання, необхідно зайти на веб-сайт «Он-лайн будинок юстиції» за посиланням  https://online.minjust.gov.ua. 
 
В основному меню  обрати  пункт «Реєстрація бізнесу, ГО та ЗМІ», натиснути на підпункт «Громадська організація»;
 
Після чого, необхідно заповнити особисті дані заявника,  обрати регіон надання консультації та завантажити документи для попереднього розгляду державним реєстратором. Згідно з ч. 1 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», зокрема:
 
- заява про державну реєстрацію створення юридичної особи,
 
- примірника оригіналу (нотаріально засвідченої копії) рішення засновників про створення юридичної особи,
 
- реєстр осіб (громадян), які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах),( в якому обов’язково зазначаються відомості:
1) щодо фізичних осіб – прізвище, ім’я та по батькові особи, дата народження. Дані про особу засвідчуються її особистим підписом;
2) щодо юридичних осіб – повне найменування, ідентифікаційний код, юридична адреса, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка уповноважена брати участь в установчих зборах. Ці данні засвідчуються підписом особи, уповноваженої брати участь в установчих зборах.
 
- відомості про керівні органи громадського формування, відомостей про особу (осіб), яка має право представляти громадське формування для здійснення реєстраційних дій,
 
- установчий документ юридичної особи;
 
Далі потрібно ввести данні особистого кабінету та надати згоду на збір та обробку персональних даних;
 
Натиснувши на кнопку «подати заяву»  на екрані з’явиться повідомлення  про подання документів;
 
Після  попереднього розгляду документів працівниками відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області на вказану Вами  електронну пошту надійде повідомлення про результат розгляду.
 
Ознайомитись із зразками вище вказаних документів та завантажити їх можна на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, за посиланням: http://justice-km.gov.ua, обравши в розділі «Управління державної реєстрації» пункт «Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань», підпункт «Державна реєстрація громадських формувань».

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області