Новини Юстиції Хмельниччини


Суб. держ. реєст. 13 Червня 2019 р.

Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

13 червня 2019 року відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
 
Під час засідання було розглянуто звернення Печенюк О.С. щодо незаконного захоплення ТОВ «Лотівка Еліт» земельних ділянок, які належать на праві власності мешканцям сіл Мокіївці та Білопіль Шепетівського району Хмельницької області.  Участь у засіданні взяли заявниця, жителі сіл та представник ТОВ «Лотівка Еліт», які висловили свої позиції з приводу ситуації, що склалася.Головному управлінню Національної поліції в області рекомендовано, за можливості, у найкоротші строки здійснити перевірку фактів, вказаних у зверненні.
 
Також, члени обласної робочої групи розглянули звернення депутата Теофіпольської районної ради Корнійчука М.В., від імені жителів села Волиця-Польова Теофіпольського району, щодо незаконної передачі у приватну власність сільського пасовища. За результатими розгляду заявнику рекомендовано надати копії заяв сільської ради, надіслані до Головного управління Держгеокадастру в області, про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність для створення громадського пасовища із земель сільськогосподарського призначення державної власності, а також повідомити органу місцевого самоврядування, зацікавленому у створенні громадського пасовища, про необхідність подання відповідного клопотання до Головного управління Держгеокадастру в області.
 
Крім того, розглянуті питання залишено на контролі обласної робочої групи.
 
 
 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області