Новини Юстиції Хмельниччини


Нотаріат 1 Серпня 2019 р.

У місті Києві відбудеться практичний семінар для нотаріусів!

У місті Києві відбудеться практичний семінар для нотаріусів!

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Науково-експертним інститутом у сфері права "Правник" 08 серпня 2019 року планується проведення практичного семінару у місті Києві за адресою: вул. Кустанайська, 6 та on-line по всій Україні на теми:

1. Нотаріус як державний реєстратор речових прав на нерухоме майно. Особливості державної реєстрації прав на окремі об'єкти  нерухомого майна. Внесення змін до записів та надання інформації з Державного реєстру прав. Користування відомостями державного реєстру прав. Плата за проведення державної реєстрації прав.

2. Видача свідоцтва про право на спадщину за законом та за заповітом.

Лекторами на семінарі будуть виступати: заступник начальника управління - начальник відділу розгляду звернень у сферах державної реєстрації департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України - Володимир Нікітін та завідувач Шістнадцятої Київської державної нотаріальної контори - Марія Шапченко.

За результатами проходження навчання учасники отримають відповідний сертифікат.

Детальніша програма семінару на сайті: http://080819.nei-lawyer.com/

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області