Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 1 Серпня 2019 р.

Відбулось засідання Антирейдерського штабу

Відбулось засідання Антирейдерського штабу

01 серпня відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови ОДА Володимира Кальніченка, очільника юстиції Хмельниччини Віктора Худняка та інших членів робочої групи. 


У ході засідання розглянули звернення співзасновника ТОВ «Лампка Агро» Ламки Зігмунда Густава щодо рейдерського захоплення підприємства ТОВ «Лампка Агро». 
Участь у засіданні взяли представники сторін співзасновників товариства, які висловили свою позицію з приводу даної ситуації.

 

 

Члени антирейдерського штабу звернули увагу сторін на важливості вирішення конфліктних ситуацій за столом переговорів у правовій площині. А ГУНП у Хмельницькій області рекомендовано систематично здійснювати моніторинг ситуації, з метою виявлення та попередження порушень відповідно до норм чинного законодавства.

Також на розгляд членів робочої групи було винесено звернення Аурела Рошки щодо незаконного заволодіння громадянином Д. Сичовим корпоративними правами ТОВ «Водограй-Плюс». 
Заслухавши представників обох сторін, прийнято рішення про перевірку правоохоронними органами фактів, викладених у зверненні, а також про надання ГТУЮ у Хмельницькій області заявнику необхідної методичної допомоги щодо процедури вирішення корпоративного спору у судовому порядку. 


Крім того, на порядку денному заслухали інформацію щодо конфліктної ситуації, що склалася у с. Пирогівці Хмельницького району щодо користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

За результатами розгляду прийнято рішення залишити на контролі дане питання, а сторонам конфлікту (ДП ДТ «Зоря», СТОВ «Промінь» та ТОВ «Оболонь Агро») сісти за стіл переговорів та врегулювати конфлікт у правовій площині.
На завершення засідання, члени антирейдерського штабу розглянули також і стан розгляду окремих пунктів протокольного рішення обласної робочої групи № 6 від 22.07.2019, прийнятих за результатами розгляду питання «Про розгляд звернення ТОВ «Фармгейт Україна» від 09.07.2019 року щодо незаконного захоплення земельних ділянок представниками компанії ТОВ «Хостленд».


У ході заслуханої інформації рекомендували керівництву ТОВ «Фармгейт Україна» і ТОВ «Хостленд» утриматися від незаконних дій зі збору урожаю та провести переговори для узгодження порядку користування спірними земельними ділянками до вирішення ситуації у судовому порядку.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області