Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 2 Серпня 2019 р.

Відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

02 серпня під головуванням заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Олени Яковюк відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. У ході зустрічі, розглянуто по суті скарги на рішення про відмову у державній реєстрації речових прав на житловий будинок та внесення змін до установчих документів юридичної особи, прийняті державними реєстраторами Хмельницької міської ради.

 

 

За результатами розгляду скарг, Комісією прийняті відповідні рішення, про які, у визначений законодавством термін та встановлений спосіб, буде повідомлено скаржників та суб'єктів оскарження.

Управління державної реєстрації ГТУЮ у Хмельницькій області вкотре звертає увагу на те, що кожен, хто вважає, що його права порушені рішенням, дією або бездіяльністю державного реєстратора, може звернутися із відповідною скаргою до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області чи Міністерства юстиції України, адже комісія є ефективним органом, який забезпечує абсолютно безкоштовний розгляд скарг та, у випадку встановлення порушення порядку державної реєстрації, вживає заходи для швидкого відновлення порушених прав та законних інтересів скаржника.

Більш детальну інформацію стосовно порядку адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора можна отримати на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області або за телефоном (0382) 65-87-88.

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області