Новини


Суб. держ. реєст. 3 Вересня 2019 р.

Увага! Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації інформує громадян...

Увага!  Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації інформує громадян...

На підставі наказу Міністерства юстиції України від 18.07.2019 № 2185/5 з 22 липня по 30 серпня 2019 року Хмельницькою філією ДП «Національні інформаційні системи», за участі працівників Головного територіального управління юстиції, проводилася верифікація та актуалізація відомостей про користувачів Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, - державних реєстраторів Хмельницької області, що перебувають у трудових відносинах з акредитованими суб'єктами, виконавчими органами сільських, селищних та міських рад, районними, обласною державними адміністраціями.
 
За результатами проведеної верифікації оновлено інформацію про суб’єктів державної реєстрації та державних реєстраторів Хмельницької області станом на 02 вересня 2019 року.
 
Так, повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень мають 71 суб’єкт державної реєстрації, у яких державну реєстрацію здійснюють 116 державних реєстраторів.
А повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців мають 43 суб’єкти державної реєстрації, у яких державну реєстрацію здійснюють 66 державних реєстраторів.
Кількість державних реєстраторів, що реєструють виключно речові права на нерухоме майно та їх обтяження – 77, а тих, що реєструють виключно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 27. Ще 39 державних реєстраторів мають повноваження здійснювати реєстрацію як речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, так і юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 
Загалом на території Хмельницької області налічується 143 державних реєстраторів.
 
З переліками суб’єктів державної реєстрації та державних реєстраторів можна ознайомитися за посиланнями:
 

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)