Новини


Прес-центр 5 Вересня 2019 р.

Відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

5 вересня під головуванням начальника ГТУЮ у Хмельницькій області Віктора Худняка відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, на якому була розглянута скарга Будзінського Віктора Броніславовича на дії державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради Рудь Л.С. та скарга Коберського Андрія Павловича, представника Кравченко Ніни Іванівни на рішення державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Полонської районної державної адміністрації Нікончук О.О. про відмову в державній реєстрації прав та їх обтяжень.
За результатами розгляду скарги, Комісією прийнято рішення про відмову у задоволенні скарги громадянина Будзінського В.Б. 
без розгляду її по суті,
 у зв'язку із тим, що скарга оформлена без дотримання вимог, визначених частиною п’ятою статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», а саме: відсутні норми законодавства, порушені державним реєстратором, а також відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення, повідомлення або реєстраційної дії державного реєстратора та/або внесення відомостей до Єдиного державного реєстру.
Також Комісією прийнято рішення і щодо другої скарги, а саме: відмовити у задоволенні скарги Коберського Андрія Павловича у зв'язку із тим, що скарга подана особою, яка не має на це повноважень, пункт сьомий частини восьмої статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Про прийняті рішення буде письмово повідомлено скаржників та суб'єктів оскарження.

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)