Новини


Суб. держ. реєст. 6 Вересня 2019 р.

Семінар у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно у Кам’янець-Подільському районі

Семінар у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно у Кам’янець-Подільському районі

6 вересня 2019 року відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації проведено семінар з державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради та Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.
 
Головні спеціалісти відділу Оксана Шейгец та Лілія Способ розповіли основні аспекти державної реєстрації речових прав на нерозподілені та невитребувані земельні ділянки і земельні частки (паї), особливості державної реєстрації прав на підставі судових рішень, про реалізацію експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна та внесення відомостей про адресу об’єкта нерухомого майна до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
 
Під час заходу учасники задавали питання, які найчастіше виникають у них під час проведення державної реєстрації, на які отримали обґрунтовані відповіді.

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)