Новини


РЗСуСДР 6 Вересня 2019 р.

НОВИЙ ПОРЯДОК ОФІЦІЙНОГО ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕНЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ СКАРГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

НОВИЙ ПОРЯДОК ОФІЦІЙНОГО ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕНЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ СКАРГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2019 №831 внесено зміни до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. №1128 (далі - Порядок) (https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-poryadku-ro-831).
Відповідно до зазначених змін пункт 18 Порядку доповнено абзацом наступного змісту: “Рішення, прийняте за результатом розгляду скарги, висновки комісії із знеособленими персональними даними щодо наведених суб’єктів та об’єктів, зазначених у Законі України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня з дня прийняття рішення підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті Мін’юсту”.
Інформуємо, що з 05 вересня 2019 року рішення та висновки Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області розміщуються на офіційному веб-сайті управління юстиції, з якими можна ознайомитись за посиланням (https://justice-km.gov.ua/span-style-color-ff0000-strong-komisiya-z-pitan-rozglyadu-skarg-u-sferi-derzhavnoji-reestraciji-golovnogo-teritorial-nogo-upravlinnya-yusticiji-u-hmel-nic-kiy-oblasti-strong-span). 
 

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)