Новини

НОВИЙ ОН-ЛАЙН СЕРВІС У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

НОВИЙ ОН-ЛАЙН СЕРВІС У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ
Управління державної реєстрації нагадує, що з вересня 2019 року до Міністерства юстиції України через Портал державних послуг іGov можна подати СКАРГУ на рішення про державну реєстрацію прав та бізнесу.
Для подання СКАРГИ в режимі он-лайн, необхідно зайти на веб-сайт https://igov.gov.ua/ (через BankID, електронно-цифровий підпис або за допомогою ID-картки), заповнити онлайн форму скарги, підписати її електронно-цифровим підписом та відправити до Міністерства юстиції України.
Покрокова інструкція з подання СКАРГИ за посиланням: https://www.facebook.com/462232793956911/videos/2424566907869837/ .
Додатково інформуємо, що, наразі, скарги на рішення про відмову в державній реєстрації прав та бізнесу подаються до територіальних органів юстиції в ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ, відповідно до вимог передбачених статтями 34 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” та 37 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.