Новини Юстиції Хмельниччини


Прес-центр 8 Жовтня 2019 р.

ЮСТИЦІЯ СВЯТКУЄ!

ЮСТИЦІЯ СВЯТКУЄ!

Указом Президента України від 16 вересня 1997 року №1022/987 в Україні встановлено професійне свято - День юриста, яке щорічно відзначається 8 жовтня.

З цієї нагоди у сесійній залі обласної ради відбулися урочистості. Привітати кращих юристів області завітали т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, а також керівництво Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та інші поважні гості.
За високі досягнення та професіоналізм, з нагоди Дня юриста, почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від обласної державної адміністрації та обласної рад були нагороджені кращі юристи краю.

 

 

Юстиція Хмельниччини вітає усіх правників із професійним святом! Бажаємо успішно втілювати в життя усе задумане, досягати поставлених цілей, впевнено долаючи перешкоди на професійному шляху, міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя!

 

 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області