Новини


РЗСуСДР 1 Листопада 2019 р.

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ

Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області запрошує практикуючих адвокатів, юристів та керівників сільськогосподарських підприємств Чемеровецького району долучитись до обговорення актуальних питань, що стосуються механізмів захисту та відновлення порушених прав аграріїв у сфері державної реєстрації.
 
Захід відбудеться 13 листопада о 10:00 год. за адресою: Хмельницька обл., смт. Чемерівці, вул. Центральна, 28 (приміщення Чемеровецької РДА).
 
Учасники заходу зможуть отримати актуальну інформацію щодо процедури адміністративного оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів нерухомого майна та бізнесу. Окрема увага буде приділена діяльності антирейдерського штабу на Хмельниччині, як ефективного механізму взаємодії місцевих органів виконавчої вдади у сфері захисту від незаконних захоплень підприємств, земельних ділянок та інших об'єктів аграрної інфраструктури.
 
З метою отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном:
(0382) 65-87-88 
 

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)