Новини

До уваги нотаріусів! Зміни у програмному забезпеченні Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (платформа UnityBase)

До уваги нотаріусів! Зміни у програмному забезпеченні Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (платформа UnityBase)

17.11.2019 проведено оновлення програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав).

1.Зміни до супровідних документів:

 

  • в заявах, розділах, записах про права власності / інші речові права / іпотеки / обтяження відтепер однаковий перелік типів супровідних документів (далі –довідник);
  • до довідника додано новий тип документа "Повідомлення про порушення основного зобов'язання" з можливістю внесення атрибуту "Дата вручення повідомлення";
  • додано новий обов’язковий для заповнення атрибут «Кількість сторінок»;
  • при прийнятті рішення по зареєстрованій заяві засобами реєстру буде перевірятися наявність у супровідних документах долучених електронних копій. У разі відсутності електронної копії документа, виводиться інформаційне повідомлення із зазначенням даних про те, у якого саме з документів відсутня електронна копія.
  • 2.При цьому, додатково наголошуємо, що після встановлення будь-яких оновлень системи, перед початком роботи с Державним реєстром прав, користувачам необхідно обов’язково здійснювати очистку локального сховища та сховища форм (в реєстрі), а також історії пошуків браузера (кеш).

    Інформація із офіційного сайту ДП "НАІС" https://nais.gov.ua/article/zmini-u-programnomu-zabezpechenni-derjavnogo-reestru-rechovih-prav-na-neruhome-mayno-platforma-unitybase-676