Новини


РЗСуСДР 15 Січня 2020 р.

Затверджено Положення про Колегію з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб"єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції

Затверджено Положення про Колегію з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб

Наказом Міністерства юстиції України від 09.01.2020 №71/5 "Про затвердження Положення про Колегію з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб"єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 січня 2020 р. за №24/34307 (далі - Наказ) затверджено Положення з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб"єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції.

Також пунктом 2 Наказу визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 12 січня 2016 року №37/5 "Про діяльність Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та Комісії з питань акредитації суб"єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб"єктів вимогам акредитації", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 січня 2016 року за №42/28172.

Звертаємо увагу, що означений Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

З Наказом можна ознайомитись за посиланням:http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE34307.html

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)