Новини

Органи юстиції продовжують виконувати надані повноваження щодо захисту майнових прав громадян

Органи юстиції продовжують виконувати надані повноваження щодо захисту майнових прав громадян

29 січня Колегією з розгляду скарг у сфері державної реєстрації продовжено розгляд скарги громадянина Андрія Аврамича, жителя Вінницької області, на рішення державного реєстратора про зупинення розгляду заяв про державну реєстрацію.

Під час засідання Колегії при Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), Андрій Станіславович розповів про те, як отримав рішення про зупинення заяв щодо державної реєстрації нерухомості, обґрунтував мотиви оскарження рішення державного реєстратора.

Нагадуємо, що скарги у сфері державної реєстрації щодо державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей розглядає Колегія з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації при Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький). Для отримання консультації з питань діяльності вказаної Колегії звертайтеся за телефоном: (0382) 65-87-88.

Важливим є те, аби право власності кожного було захищене, а порушені права – поновлені!