Новини


Прес-центр 19 Лютого 2020 р.

Вебінар з адміністраторами центру надання адміністративних послуг Баранівської міської ради

Вебінар з адміністраторами центру надання адміністративних послуг Баранівської міської ради

18.02.2020 державним реєстратором відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції проведено вебінар з адміністраторами центру надання адміністративних послуг Баранівської міської ради на тему: «Вдосконалення процесу надання адміністративних послуг центрами надання  адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань».
В ході вебінару розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації, а також були обговорені актуальні питання щодо законодавчих змін та ситуацій, які виникають під час передачі документів для долучення до реєстраційних справ, основні вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації.
 
 
  

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)