Новини


КзРЗГ 11 Березня 2020 р.

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!

   До Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернулась громадянка щодо отримання повторно свідоцтв про народження своїх дітей для оформлення дострокового виходу на пенсію (інформація станом на 11.03.2020 року)
     
  Відповідь. Згідно наданої інформації, громадянка звернулись з питанням отримання свідоцтв про народження дітей, які народились та були зареєстровані на території іншої області.  Відповідно до паперових носіїв актових записів про народження  дітей та даних Державного реєстру актів цивільного стану громадян, прізвище заявниці, яке зазначено в актовому записі не відповідало теперішньому прізвищу, а відтак відсутнє право на отримання вищевказаних свідоцтв. Працівником Відділу було надано роз’яснення щодо внесення змін до актових записів про народження ваших дітей та запропоновано скласти заяву про внесення змін до актових записів про народження,
 
Згодом  діти звернулись до Відділу із відповідними заявами про внесення змін. Відповідно до пункту 2.7 розділу ІІ Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджених наказом Міністерства юстиції України 12.01.2011 за  № 96/5 (далі – Правила), якщо актовий запис цивільного стану, до якого потрібно внести зміни, зберігається в архіві іншого відділу державної реєстрації актів цивільного стану України, то відділ державної реєстрації актів цивільного стану, який прийняв заяву, у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дня її отримання, надсилає відповідний запит щодо підтвердження відповідності відомостей у Реєстрі даним паперового носія актового запису цивільного стану, яке в подальшому додається до повного витягу з Реєстру у відповідній справі. Тому після зібрання необхідних документів та отримання відповідей на запити щодо підтвердження відповідності відомостей у Реєстрі даним паперового носія, працівником Відділу були сформовані справи про внесення змін та відповідно до пункту 2.18 розділу ІІ Правил направлені за місцем зберігання паперових носіїв актових записів про народження Ваших дітей для внесення відповідних змін.

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)