Новини


КзРЗГ 13 Березня 2020 р.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
У ЦЕНТРАЛЬНО-ЗАХІДНОМУ МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ) ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
 
   На виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Хмельницький).
   
   Громадянам, які мають бажання звернутись до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), прохання звертатись письмово за поштовою адресою: 
 - вул. Володимирська, 91, м. Хмельницький, 29000, або на офіційну електронну адресу: info@km.minjust.gov.ua ;
 - Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21021;
 - Майдан Соборний, 1, м. Житомир, 10014.
 
 Також, на офіційній вебсторінці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) у розділі “КОНТАКТИ” Ви можете заповнити форму подачі електронного звернення до управління юстиції.
 
   Крім того у всіх адміністративних приміщеннях Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)  розміщені скриньки «Для звернень громадян» у доступних місцях.
   
    Просимо вибачення за тимчасові незручності! 
 

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)