Новини


Нотаріат 16 Березня 2020 р.

До уваги громадян - відвідувачів державних нотаріальних контор, нотаріальних архівів, приватних нотаріусів!

До уваги громадян - відвідувачів державних нотаріальних контор, нотаріальних архівів, приватних нотаріусів!

Обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу (COVID-19)

1. Закликаємо на  період карантину утриматися від особистого відвідування державних нотаріальних контор, нотаріальних архівів та приватних нотаріусів, консультуватися із нотаріусами засобами телефонного та інтернет-зв’язку. Контакти державних нотаріальних контор та нотаріальних архівів за посиланнями: https://justice-km.gov.ua/spisok-zaviduvachiv-ta-derzhavnih-notariusiv-hmel-nic-koji-oblastihttps://justice-km.gov.ua/spisok-zaviduvachiv-ta-derzhavnih-notariusiv-zhitomirs-koji-oblastihttps://justice-km.gov.ua/spisok-zaviduvachiv-ta-derzhavnih-notariusiv-vinnic-koji-oblastihttps://justice-km.gov.ua/adresa-misceznahodzhennya-derzhavnogo-notarial-nogo-arhivu, контакти приватних нотаріусів за посиланнями: https://justice-km.gov.ua/spisok-privatnih-notariusiv-hmel-nic-koji-oblasti-v-alfavitnomu-poryadkuhttps://justice-km.gov.ua/spisok-privatnih-notariusiv-vinnic-koji-oblastihttps://justice-km.gov.ua/spisok-privatnih-notariusiv-zhitomirs-koji-oblasti

2. Особистий прийом буде здійснюватись лише за крайньої необхідності за попереднім записом. Просимо відвідувачів приходити в медичних масках.

3. Фактично, єдиний терміновий привід звернутися до нотаріуса – якщо для заведення спадкової справи (6 місяців з дня смерті) залишилося мало часу, але і в цьому випадку спочатку зателефонуйте нотаріусу.

4. Не створюйте у нотаріальних конторах скупчення людей, не стійте в чергах.

На час дії карантину  запроваджено "гарячі телефонні лінії" у відділах з питань нотаріату:

Центральний відділ з питань нотаріату (Хмельницька область) - (0382) 70-49-06;

Відділ з питань нотаріату у Вінницькій області - (0432) 66-16-35;

Відділ з питань нотаріату у Житомирській області - (0412) 22-52-39.

 Виконуйте прохання нотаріусів щодо профілактичних заходів.

Користуйтеся медичними масками та дезинфікуючими засобами.

Дякуємо за розуміння!

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)