Новини


Суб. держ. реєст. 20 Березня 2020 р.

Інформація для суб’єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

Інформація для суб’єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

Пунктом 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 530-IX (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20) установлено, що З ДНЯ ОГОЛОШЕННЯ КАРАНТИНУ ЗУПИНЯЄТЬСЯ ПЕРЕБІГ СТРОКІВ ЗВЕРНЕННЯ ЗА ОТРИМАННЯМ АДМІНІСТРАТИВНИХ ТА ІНШИХ ПОСЛУГ ТА СТРОКІВ НАДАННЯ ЦИХ ПОСЛУГ, ВИЗНАЧЕНИХ ЗАКОНОМ. ВІД ДНЯ ПРИПИНЕННЯ КАРАНТИНУ ПЕРЕБІГ ЦИХ СТРОКІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ З УРАХУВАННЯМ ЧАСУ, ЩО МИНУВ ДО ЙОГО ЗУПИНЕННЯ.
 
 
 

 

 
Крім того, Кабінету Міністрів України доручено у дводенний строк з дня набрання чинності вказаним Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів та подання на розгляд Верховної Ради України законопроектів, необхідних для врегулювання суспільних відносин, пов’язаних із встановленням карантину, у тому числі щодо призупинення обов’язку виконання основного зобов’язання, виконання якого забезпечене іпотекою, та недопущення звернення стягнення на предмет іпотеки на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)