Новини

Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації продовжує стояти на варті прав та інтересів законних власників

Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації продовжує стояти на варті прав та інтересів законних власників

Незважаючи на те, що Урядом впроваджено на території країни надзвичайна ситуація, карантин, члени Колегії продовжують розгляд скарг на дії / бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

Так, потрібно утриматися від візитів до будь-яких державних установ. Але отримання певних адміністративних послуг є вкрай важливим для реалізації прав та підтримки належного рівня життя!
За будь-яких обставин незаконні дії державного реєстратора повинні бути скасовані!
Скарги у сфері державної реєстрації, щодо державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей розглядає Колегія з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації при Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
Для отримання консультації з питань діяльності Колегії телефонуйте за номером: (0382) 65-87-88.
В умовах карантину рекомендуємо надіслати скаргу поштою або скористатися Порталом державних послуг iGov за посиланням: https://igov.gov.ua/service/333/general
Якщо Ви вирішили скористатися поштовою скринькою, врахуйте:
- Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) знаходиться за адресою: 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91;
- Міністерство юстиції України здійснює свою діяльність за такою адресою: 01001, м.Київ, вул.Городецького, 13.