Новини

Інформація для засновників та керівників громадських формувань!

Інформація для засновників та керівників громадських формувань!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», який набирає чинності 28 липня 2020 року, визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

З 00.00 год. 05 серпня 2020 року до 23.59 год. 16 серпня  2020 року ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, ЗДІЙСНЮВАТИСЯ НЕ БУДЕ.

З 18.00 год. 07 серпня 2020 року функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань буде зупинено.

При поданні документів на державну реєстрацію, зверніть увагу на терміни для їх опрацювання.

Крім того, звертаємо увагу, що у разі необхідності, заявник має право отримати адміністративну послугу у скорочені строки, у відповідності до вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки».