Новини

До відома державних реєстраторів та суб’єктів господарювання!

До відома державних реєстраторів та суб’єктів господарювання!

28 липня 2020 року набирає чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 №2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (https://minjust.gov.ua/n/22599) відповідно до якого:

  • З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

  • З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого Єдиного державного реєстру прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься.

  • З 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до Єдиного державного реєстру протягом цього часу буде відсутній. Прийом документів на реєстрацію здійснюється з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.

Детальніше про оновлений ЄДР та його переваги за посиланням: https://bit.ly/2CxbZm2

Також зауважуємо, що протягом періоду перенесення даних Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації продовжуватиме працювати без будь - яких обмежень.