Новини

Проведено онлайн – конференції з державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Проведено онлайн – конференції з державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

28 липня 2020 року відбулися онлайн - конференції за допомогою засобів відео зв’язку щодо запровадження нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців Вінницької та Хмельницької областей.

Під час онлайн - конференції звернено увагу державних реєстраторів на те, що 28 липня 2020 року набирає чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 №2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» відповідно до якого:

- З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

- З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого Єдиного державного реєстру прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься.

- З 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до Єдиного державного реєстру протягом цього часу буде відсутній. Прийом документів на реєстрацію здійснюється з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.

Крім того, були обговорені окремі питання взяття на облік реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Також, на 29 липня 2020 запланована онлайн – конференція з державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Житомирської області з означених вище питань.