Новини

Проведено робочу зустріч з керівником Комунального підприємства «Інститут розвитку міст» та головою Громадської організації «Наше Поділля» .

Проведено робочу зустріч з керівником Комунального підприємства «Інститут розвитку міст»  та головою Громадської організації «Наше Поділля» .
В.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Аліною Єрохіною проведено робочу зустріч з керівником Комунального підприємства «Інститут розвитку міст» Валентиною Ткачук та головою Громадської організації «Наше Поділля» Юрієм Степанцем щодо необхідності та порядку проведення державної реєстрації змін до відомостей громадських об’єднань, для участі таких організацій у грандах, тендерах та різноманітних конкурсах. Крім цього, обговорено питання щодо можливості подання документів на державну реєстрацію громадських формувань через Центри надання адміністративних послуг та веб-порталу «Он-лайн Будинок юстиції». Особлива увага приділена можливості надання соціальних послуг організаціями громадянського суспільства, та відповідно, внесення таких напрямків діяльності до установчих документів.
За результатами зустрічі досягнуто попередньої домовленості щодо проведення спільних освітніх заходів, з метою ознайомлення представників організацій громадянського суспільства з порядком подання документів на державну реєстрацію (створення, зміни, припинення) громадських об’єднань та вимог до таких документів.