Новини

Проведено знищення майна, конфіскованого за рішенням суду!

Проведено знищення  майна, конфіскованого за рішенням суду!

Проведено знищення  майна, конфіскованого за рішенням суду!

З метою належного виконання рішень суду про конфіскацію майна відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» та керуючись Порядком розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 985,  державними виконавцями Хмельницької області на підставі рішень комісії проведено роботу щодо знищення конфіскованого майна, яке не підлягає  реалізації або не реалізовано у встановленому законодавством порядку, а також відсутності заяв про безоплатне отримання такого майна.

Так, протягом грудня – січняна підставі рішень (постанов) суду про конфіскацію :

  • за порушення правил рибальства комісіями за участю: начальника відділу та державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби у місті Хмельницькому, Кам’янець – Подільського міського відділу державної виконавчої служби та працівників відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль», Кам’янець - Подільського відділу по роботі з податковим боргом Головного Управління Державної податкової служби у Хмельницькій області проведено знищення риболовних сіток, раколовок, ятера, хваток у загальній кількості 304 одиниці.

Знищення проводилось за адресами: м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 257/1 та с. Кам’янка, Кам’янець – Подільського  району шляхом порубки, спалення та вивезення на сміттєзвалище.

  •  за порушення правил торгівлі у невстановлених місцях комісією за участю начальника відділу Славутського міськрайонного відділу державної виконавчої служби та працівників Славутського відділу по роботі з податковим боргом Управління по роботі з податковим боргом Головного Управління Державної податкової служби у Хмельницькій області  проведено знищення трьох комплектів постільної білизни.

Знищення проводилось за адресою: полігон твердих побутових відходів КП «Славута Сервіс» на території Крупецької сільської ради шляхом розрізання та спалення.

  • за порушення законодавства про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пальногокомісією за участю  начальника відділу Волочиського районного відділу державної виконавчої служби та начальника  Волочиського відділу по роботі з податковим боргом  Головного Управління Державної податкової служби у Хмельницькій області проведено знищення  спиртовмісної речовини у пляшці об’ємом 0,5л.

Знищення проводилось за адресою: м. Волочиськ, вул. Лисенка,4, шляхом вилиття у міську каналізацію.

  • знарядь злочину комісіями за участю: начальників Кам’янець – Подільського міського, Теофіпольського районного відділів державної виконавчої служби та працівників Кам’янець – Подільського, Волочиського відділів по роботі з податковим боргом Головного Управління Державної податкової служби у Хмельницькій області проведено знищеннямобільного телефону марки «SamsungJ7», дисків для розрізання металу, плетених мотузок.

Знищення проводилось за адресами: с. Кам’янка, Кам’янець – Подільського  району  та по вул. Небесної Сотні, 44 в смт. Теофіполь шляхом руйнування, розламування та розрізання.

На виконання вироків судів відповідно до Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів» та наказу МВС, СБУ, Генпрокуратури, МОЗ, Мін’юсту, Верховного Суду від 27.06.1995 №437 « Про затвердження інструкції пропорядок знищення вилучених із незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також обладнання для їх виготовлення» за участю державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області та працівників  сектору ВБКОЗ УСБ України в Хмельницькій області, відділу УБН в Хмельницькій області ДБН НП України,  відділу озброєння, забезпечення одностроєм та іншими матеріально-технічними засобами ГУНП в Хмельницькій області, поліцейського з обліку та збереження речових  доказів ВКЕЗ ЦЗ ГУНП в Хмельницькій області проведено знищення речових доказів  шляхом спалювання (виливання).