Новини

Відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області проведено спільний вебінар з адміністраторами центрів надання адміністративних послуг Баранівської міської ради об’єднаної територіальної громади Баранівського району та Радомишльської міської ради в режимі відео конференц зв`язку.

Відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області проведено спільний вебінар з адміністраторами центрів надання адміністративних послуг Баранівської міської ради об’єднаної  територіальної громади Баранівського району та Радомишльської міської ради в режимі відео конференц зв`язку.

26 лютого 2021 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Оксаною Король був проведений спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Баранівської міської ради об’єднаної  територіальної громади Баранівського району та Радомишльської міської ради в режимі відео конференц зв`язку.


Під час вебінару розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань. Звернуто увагу на зміну реквізитів та розмір адміністративного збору за надання послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань.
Також були надані змістовні відповіді на усі запитання, що з’являлись у ході заходу.
Ми і надалі готові до ефективної та злагодженої співпраці!