Новини

Стартує основний етап 15 (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України!

Стартує основний етап 15 (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України!

Стартує основний етап 15 (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України!

Організаторами Конкурсу виступає Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією з підтримки творчої молоді, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України та підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Метою Конкурсу є розвиток морально-етичних якостей дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагової діяльності.

 1. До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років.
 2. Прийом конкурсних робіт триває до 1 травня!
 3. Оголошення переможців конкурсу планується до Міжнародного дня захисту дітей.

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді та за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XV(ювілейному) Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.

Номінації:

 • Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки);
 • Молодша група. Колективна робота (малюнки);
 • Середня група. Індивідуальна робота (малюнки);
 • Середня група. Колективна робота (малюнки);
 • Старша група. Індивідуальна робота (малюнки);
 • Старша група. Колективна робота (малюнки);
 • Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси).
 • Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2021 року).

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2021 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою:

- в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com(обов’язково зазначити в темі – «Мої права»);

- в оригінальному варіанті, за адресою: 02147, м. Київ, а/с  34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091).

До конкурсною роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається.

У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки, а окремі конкурсні роботи будуть розміщені на конвертах АТ «Укрпошта» (буде здійснений окремий випуск художнього немаркованого конверту) та в Київському метрополітені.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter.