Новини

Сьогодні для працівників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) – суб’єктів декларування провели семінар-навчання щодо правильного заповнення е-декларації.

Сьогодні для працівників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький)  – суб’єктів декларування провели семінар-навчання щодо правильного заповнення е-декларації.

З 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Сьогодні для працівників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький)  – суб’єктів декларування провели семінар-навчання щодо правильного заповнення е-декларації. Завідувач сектора з питань запобігання та виявлення  корупції Олександр Гутник роз’яснив вимоги до заповнення електронної декларації, акцентувавши увагу на тому, що декларанту необхідно зробити в першу чергу та відповів на запитання.