Новини

12 березня з офіційним візитом на Хмельниччині перебував директор Департаменту з питань банкрутства Філатов Владислав Арнольдович.

12 березня з офіційним візитом на Хмельниччині перебував директор Департаменту з питань банкрутства Філатов Владислав Арнольдович.
обоча нарада відбулась за участі першого заступника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Яковюк Олена Олександрівна, начальника відділу банкрутства Касянюк Роман Миколайович, арбітражних керуючих та голів Рад арбітражних керуючих Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей Баса Романа Олексійовича, Кіналевського Миколи Євгеновича та Гонти Оксани Анатоліївни .
Зустріч, яка проходила в стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова була присвячена, зокрема, і стану погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах щодо яких розпочато процедури банкрутства.
Висловлюючи слова вітання учасникам круглого столу, перший заступник міжрегіонального управління наголосила на тісній співпраці та комунікації міжрегіонального управління та самоврядних організацій арбітражних керуючих. “Наші функції не обмежуються заходами контролю, а в першу чергу зосереджені на сприянні у створенні належних організаційних умов”, - сказала Олена Яковюк.
Під час зустрічі учасники обговорили найбільш актуальні питання, які виникають в процесі здійснення тих чи інших дій з процедур банкрутства, а також розглядали впровадження нових шляхів взаємодії.
Також Владислав Філатов відмітив результати роботи відділу банкрутства та ознайомив присутніх з шляхами підвищення ефективності процедур банкрутства.
Голови рад арбітражних керуючих областей було презентовано пропозиції до існуючого законодавства з питань банкрутства по вирішенню проблемних питань, які, за словами Владислава Філатова, не будуть залишені поза увагою в Департаменті з питань банкрутства Міністерства юстиції України.
Олена Яковюк подякувала директору Департаменту з питань банкрутства за надзвичайно цікаве спілкування. Під час комунікації учасники круглого столу висловили сподівання на якнайшвидше прийняття тих законодавчих ініціатив, які врегулюють порушені питання та активізацію починань в напрямку популяризації та формуванні позитивного іміджу професії арбітражного керуючого.