Новини

Проведено інформаційну зустріч з представниками Центру надання адміністративних послуг Райгородської сільської ради!

Проведено інформаційну зустріч з представниками Центру надання адміністративних послуг Райгородської сільської ради!
31 березня 2021 року в.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Аліною Єрохіною проведено інформаційну зустріч з представниками Центру надання адміністративних послуг Райгородської сільської ради Інною Минюк та Ганною Талавера.
В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань, надані інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг у зазначеній сфері, реквізити рахунків та зразки документів. Крім цього, обговорено порядок взаємодії між представниками фронт - та бек- офісів.
Разом з цим, проведено навчання та обговорені основні аспекти роботи з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань при прийомі-видачі документів громадських формувань через ЦНАПИ.