Новини

Протягом 2021 року Хмельницьким відділом ДРАЦС у Хмельницькому районі Хмельницької області прийнято 1353 документана проставлення апостилю.

Протягом 2021 року Хмельницьким відділом ДРАЦС у Хмельницькому районі Хмельницької області прийнято 1353 документана проставлення апостилю.
Протягом 2021 року Хмельницьким відділом ДРАЦС у Хмельницькому районі Хмельницької області прийнято 1??3??5??3?? документана проставлення апостилю. Проставлення апостилю - це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.
Прийнято документів, що видаються відділами ДРАЦС - 582 (свідоцтв - 465, витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян - 117), документів, що оформляються нотаріусами України - 727 та 44 рішення суду.
Країни, куди апостилювалися документи - Італія, Німеччина, Туреччина, Фінляндія, Нідерланди, Франція Ізраїль, Нідерланди та інші.
Нагадуємо, для проставлення апостиля заявник пред'являє документ, що посвідчує його особу, оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку; документ про оплату послуги з проставлення апостиля.
Плата за надання послуг з проставлення апостиля на офіційних документах:
- для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства - 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 грн.);
- для юридичних осіб - 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85 грн.).